18 Квітня, 2024 р., 14:33
Шановні мешканці Пісківської громади!
25 Березня, 2024 р., 11:10
Управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації інформує, що розпочала свою роботу конкурсна комісія для надання підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства.
22 Березня, 2024 р., 14:23
Вкотре нагадуємо, що ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення. Навіть в умовах воєнного часу ведення особистого прийому необхідне для забезпечення ефективної комунікації та взаємодії між мешканцями керівництвом громади та керівниками усіх напрямів і служб.
26 Лютого, 2024 р., 20:30
Безоплатна допомога юриста військовослужбовцям та ветеранам війни
06 Лютого, 2024 р., 11:50
Сім’ї полонених чи зниклих безвісти, які потребують юридичної підтримки, можуть отримати її, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.
10 Січня, 2024 р., 10:15
1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом.
22 Грудня, 2023 р., 09:54
Київська обласна військова адміністрація запустила в тг-месенджері чат-бот «Київщина безпечна». На одній платформі зібрані всі Пункти Незламності та укриття області. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.