09 Лютого, 2023 р., 09:33
Відповідно до статті 65 Конституції України — захист держави та її територіальної цілісності є почесним обов’язком кожного громадянина України.
06 Лютого, 2023 р., 07:54
9 лютого 2023 року (четвер) з 09.00 до 17.00  в ЦНАП  Пісківської селищної ради за адресою:смт Пісківка, вул. Шкільна, 27 (на території Пісківської лікарні) працюватиме виїзне відділення Приватбанку  для забезпечення населення якісними банківськими послугами.
03 Лютого, 2023 р., 14:35
У Київській області розпочалося формування бригад «Гвардія наступу». З цього приводу т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко, начальник ГУ Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, Командир Першої Президентської бригади імені гетьмана Петра Дорошенка НГУ полковник Микола Мішакін записали спільне відеозвернення.
25 Січня, 2023 р., 08:44
26 січня 2023 року (четвер) з 09.00 до 17.00  в ЦНАП  Пісківської селищної ради за адресою:смт Пісківка, вул. Шкільна, 27 (на території Пісківської лікарні) працюватиме виїзне відділення Приватбанку  для забезпечення населення якісними банківськими послугами.
16 Січня, 2023 р., 15:49
З метою підвищення надійності електропостачання  та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Бородянського району. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
10 Січня, 2023 р., 14:31
До уваги жителів Пісківської об'єднаної територіальної громади Бучанського району!