05 Жовтня, 2021 р., 08:25
5 жовтня 2021 року відбудеться виїзний прийом для жителів Пісківської громади представником Бородянського відділу ГУ Пенсійного фонду України.
28 Вересня, 2021 р., 14:31
Вишгородське відділення АТ "Київоблгаз" повідомляє, що 30 вересня буде відсутнє газопостачання по вулицях Ковпака, Лісна, Лугова, Миру, Набережна, пров.Набережний, Південна, Тетерівська (Жовтнева), Щаслива (Ворошилова) з 09.00 у зв'язку з проведенням аварійних робіт.
03 Серпня, 2021 р., 11:45
11 серпня 2021 року з 10:00 до 12:00 в приміщенні ЦНАП (смт Пісківка, вул. Шкільна, 27, на території лікарні) відбудеться прийом громадян працівниками Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості щодо надання соціальних послуг з працевлаштування.
30 Липня, 2021 р., 15:08
Інформуємо про закінчення інформаційно-роз’яснювальної компанії про переваги задекларованої праці та ризиків незадекларованої праці для працівників та роботодавців.
02 Липня, 2021 р., 12:49
Відповідно до Положення про проведення  конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти комунальної власності Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням Пісківської селищної ради № 17/11-VIII від 26 травня 2021 року та за результатами  проведення конкурсу (протокол №1 від 22 червня 2021 року), переможцем конкурсу на посаду директора Пісківської гуманітарної гімназії Пісківської селищної ради  став Клокун Олександр Олександрович, переможцем конкурсу на посаду директора Тетерівської загальноосвітньої школи I–III імені Ніни Сосніної  Пісківської селищної ради  стала Пилипенко Раїса Володимирівна.
02 Липня, 2021 р., 08:11
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!