26 Липня, 2022 р., 13:21
До уваги мешканців громади!!!
08 Липня, 2022 р., 22:34
Шановні мешканці будинків №94 та №96 по вул.Заводська в селищі Пісківка!
06 Липня, 2022 р., 11:34
На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної ради, яка відбулась 01 липня 2022 року, визначено зони (території) з підвищеною небезпекою перебування для населення.
28 Червня, 2022 р., 16:55
Увага!!!
03 Червня, 2022 р., 18:34
За інформацією, що надійшла від військових  4 та 5 червня (субота і неділя)  з 10 до 15 години у лісосмузі поруч з нашою громадою відбудуться навчально-тренувальні стрільби із стрілецької зброї.
14 Квітня, 2022 р., 12:39
Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «Л/ДНР» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:
19 Лютого, 2022 р., 23:07
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Пісківський селищний голова Володимир Луцков проведе звіт про роботу на посаді за минулий рік.