17 Грудня, 2020 р., 08:42
17 грудня 2020 р. Через аварію в сиситемі водопостачання масив ДОК по вулиці Ніни Сосніної залишився без води. Ведуться роботи з відновлення водопостачання.Орієнтовно до 15 години водопостачання буде відновлено. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
14 Грудня, 2020 р., 09:37
Товариство з обмеженою відповідальністю «Майданівська сонячна електростанція» інформує про намір провадити планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.
11 Грудня, 2020 р., 09:43
12 грудня 2020 року (субота) о 12 годині  у приміщенні будинку культури Тетерівської ЗОШ (Лісгосп) відбудеться зустріч Голови Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади Володимира Луцкова з учасниками АТО.
07 Грудня, 2020 р., 11:47
08 грудня 2020 року (вівторок)  0 15 годині  у приміщенні будинку культури Тетерівської ЗОШ (Лісгосп) відбудеться зустріч Голови Пісківської об'єднаної територіальної громади Володимира Луцкова з представниками малого бізнесу. Запрошуються всі підприємці громади.
02 Грудня, 2020 р., 09:34
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє:
29 Жовтня, 2020 р., 10:06
Інформація Пісківської селищної ОТГ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки
13 Жовтня, 2020 р., 11:41
Пісківська селищна об’єднана територіальна громада повідомляє про початок громадського обговорення «Внесення змін до генерального плану села Мигалки на території Пісківської селищної ОТГ».
22 Вересня, 2020 р., 11:22