Бородянська районна філія КОЦЗ

07 Вересня, 2021 р., 15:31
Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відповідно до Угоди про спільну діяльність від 01.12.2020р., з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади щодо надання соціальних послуг з працевлаштування, повідомляє про проведення відкритого прийому громадян 08 вересня 2021 року в смт. Пісківка з 10.00 до 12.00 години в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)
30 Серпня, 2021 р., 22:12
Актуальні вакансії центру зайнятості станом на 30 серпня 2021 року
06 Липня, 2021 р., 11:30
Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відповідно до Угоди про спільну діяльність від 01.12.2020р. з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів громади щодо надання соціальних послуг з працевлаштування проведе відкритий прийом громадян 07 липня 2021 року в смт.Пісківка з 10.00 до 12.00 години в приміщенні селищної ради.
31 Травня, 2021 р., 21:43
З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 02 червня 2021  року спецалістом Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості буде проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.