07 Травня, 2021 р., 14:27
07 травня 1998 року в смт Пісківка народився  Олександр СІВКО. Сьогодні, якби не куля ворожого снайпера, Сашку виповнилося б 23 та, на жаль, йому назавжди  19…
18 Грудня, 2020 р., 20:15
Сьогодні, напередодні Дня Святого Миколая, жителі Пісківки по-справжньому відчули дух новорічних свят. Та що там жителі, навіть дерев’яна фігурка ведмедя в парку «Молодіжний» вбралась у святкове.
03 Січня, 2020 р., 09:35
Бородянський район: рятувальники ліквідували пожежу у лазні.   02 січня 2019 року о 00 год. 09 хвилин на пункт зв’язку 31-ДПРЧ смт. Бородянка, надійшло повідомлення про пожежу в приватній лазні, за адресою: Київська область, Бородянський район, смт Пісківка, вул. Гоголя, 30.