11 Липня, 2021 р., 13:25
У Пісківській громкаді відкрито новий Ценр надання адміністративних послуг для мешканців громади
22 Червня, 2021 р., 16:49
22 червня — День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні під час Другої світової війни.
18 Червня, 2021 р., 14:45
З нагоди професійного свята селищний голова Володимир ЛУЦКОВ разом із заступником Віктором БАРЧАНОМ та депутатом Андрієм ГАРБОВСЬКИМ привітали медиків громади, вручили їм квіти та нагороди, крім того, всі працівники медичної галузі отримали  одноразові грошові премії до свята.
11 Червня, 2021 р., 20:37
Кінець навчального року в школах  громади традиційно закінчується святковими останніми дзвониками, а для учнів останнього року навчання - ще й випускними. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема,  й у святкування.
31 Травня, 2021 р., 21:06
1-го червня, у світі за доброю традицією відзначається День маленьких громадян. Вперше Міжнародний День захисту дітей відсвяткували аж в 1950 році. Асамблея ООН тоді підтримала ініціативу демократичної спілки жінок про дотримання прав та охорони здоров’я дітей, які під час Другої Світової війни залишилися без батьківської опіки. Відтоді, свято набуло масштабного характеру та проходить щорічно у понад 50 країнах світу. Як правило,  супроводжується розважальними програмами для дітей, подарунками та пізнавальними інтерактивними  іграми.
07 Травня, 2021 р., 14:27
07 травня 1998 року в смт Пісківка народився  Олександр СІВКО. Сьогодні, якби не куля ворожого снайпера, Сашку виповнилося б 23 та, на жаль, йому назавжди  19…
18 Грудня, 2020 р., 20:15
Сьогодні, напередодні Дня Святого Миколая, жителі Пісківки по-справжньому відчули дух новорічних свят. Та що там жителі, навіть дерев’яна фігурка ведмедя в парку «Молодіжний» вбралась у святкове.