31 Грудня, 2020 р., 12:34
В період Новорічно-різдвяних свят так хочеться, щоб кожен відчув турботу та святковиий настрй.
22 Грудня, 2020 р., 13:02
ПРОІНФОРМОВАНИЙ - ЗНАЧИТЬ ГОТОВИЙ ДО ВЗАЄМОДІЇ
17 Грудня, 2020 р., 05:36
На території Пісківської об'єднаної територіальної громади розпочинається впровадження проекту "Поліцейський офіцер громади"
15 Грудня, 2020 р., 10:06
14 грудня, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Пісківської ОТГ Наталія Дука взяла участь у навчальних заходах, проведених начальником УСЗН Бородянської РДА Боженко Оленою Анатоліївною, на виконання листа Мінсоцполітики «Про впровадження та використання Програмного комплексу «Соціальна громада» для динаміки зростання кількості суб’єктів упровадження Програмного комплексу та недостатнього рівня його використання для надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад, та для належної фахової спроможності посадових осіб виконувати зазначені функції.