14 Грудня, 2020 р., 16:40
На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849, зокрема, цілі: "Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути" Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua
14 Грудня, 2020 р., 11:47
Сьогодні, 14 грудня, українці вшановують учасників ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС.
13 Грудня, 2020 р., 16:55
Вчора 12 грудня дружня родина ветеранів АТО зібралась в місцевому будинку культури для зустрічі з головою громади Володимиром Луцковим.
13 Грудня, 2020 р., 15:28
Шановні мешканці громади! Негода змусила мобілізуватись і буквально за кілька днів (і ночей) знайти спецтехніку, та суміш для посипання доріг, адже нічого в наявності не було.
09 Грудня, 2020 р., 16:29
3 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» (законопроєкт №2458). Норми прийнятого Закону, робота над яким тривала майже два роки, спрямовані на врегулювання проблемних питань, пов’язаних з введенням в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
04 Грудня, 2020 р., 14:09
03 грудня 2020 року у процесі проведення земельних робіт на території Пісківської амбулаторії було пошкоджено газопровід, що призвело до припинення газопостачання по вулиці Центральна та в районі Хутора.