14 Травня, 2021 р., 11:37
Відповідно до Конституції України, витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Проте всупереч конституційним нормам, держава з 2016 року відмовилася фінансувати гарантовані законами пільги, зокрема пільгу на проїзд. Таким чином, вона переклала свої обов’язки на органи місцевого самоврядування без надання їм додаткових джерел доходів. Водночас пільги, гарантовані державою, повинні передбачати собою стовідсоткове фінансування за рахунок коштів державного бюджету.
09 Травня, 2021 р., 15:46
У житті кожної людини величезну роль відіграє мама.Для підтримки і шанування всіх мам світу запроваджено Міжнародний День матері. У цей день заведено вітати і робити подарунки всім мамам і вагітним жінкам. Це свято відзначається в понад 40 країнах світу.
09 Травня, 2021 р., 08:00
Сьогодні Україна відзначає 76-ту річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
08 Травня, 2021 р., 15:44
Сьогодні, 8 травня, згідно Указу Президента від 24.03.2015 № 169/2015 в Україні відзначається День пам’яті та примирення. В цей день ми вшановуємо подвиг українського народу у Другій світовій війні проти жорстокого нациського режиму.
30 Квітня, 2021 р., 19:47
З 00 год. 00 хв 1 травня на території Київської області скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 30 квітня.
30 Квітня, 2021 р., 10:37
Із 1 травня на ринку газу в Україні почнуть діяти річні продукти. Це фіксовані ціни на газ, які не будуть змінюватись для українців упродовж року. Тож зараз жителі Київщини мають можливість обрати для себе оптимальну ціну на газ в межах наступних 12 місяців.
30 Квітня, 2021 р., 10:35
Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.
29 Квітня, 2021 р., 21:36
Сьогодні, 29.04.2021 р. з дотриманням карантинних заходів відбулася робоча нарада селищного голови Володимира ЛУЦКОВА  з керівниками церков та релігійних організацій громади щодо заходів, спрямованих на недопущення поширення інфікування громадян коронавірусною інфекцією COVID-19 під час Великодніх богослужінь.
28 Квітня, 2021 р., 16:00
У 35-ту річницю Чорнобильської катастрофи в зоні відчуження стартувала президентська програма «Велике будівництво». Упродовж наступних трьох років там планується відновити основні траси, забезпечивши доступ природоохоронцям, науковцям, енергетикам та підприємцям. Про це заявив заступник голови Офісу президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко.