28 Квітня, 2021 р., 15:57
Першу дозу вакцини Сomirnaty/Pfizer-BioNTech уже отримали 750 жителів Київщини. Йдеться про працівників і мешканців будинків для людей похилого віку.
26 Квітня, 2021 р., 13:37
26 квітня  — річниця Чорнобильської трагедії. Від імені Пісківської громади  привітали грамотами, квітами, символічними подарунками та словами глибокої вдячності тих, хто в той страшний час віддано став на захист людства.
23 Квітня, 2021 р., 13:38
Посилання на сайт центрального засвідчувального органу – https://www.czo.gov.ua .
23 Квітня, 2021 р., 13:27
16 Квітня, 2021 р., 14:45
Сьогодні 16 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади на якому було прийнято рішення продовжити дію обмежувальних протиепідемічних заходів на території громади пердбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки до 23 квітня 2021 року. За клопотанням в.о начальника відділу освіти, у звязку з поширенням хвороби на території гроомади навчальний процес у всіх освітніх закладах громади призупинено до 23  квітня включно.
15 Квітня, 2021 р., 09:30
На Київщині триває будівництво ще восьми сільських амбулаторій. Шість із них – зводять «з нуля».
15 Квітня, 2021 р., 09:29
38,2 млн грн спрямують цьогоріч на модернізацію приймальних відділень в опорних лікарнях Київщини. Ці кошти необхідні для завершення будівельних робіт і встановлення необхідного обладнання на базі п’яти закладів охорони здоров’я – Ірпінської центральної міської лікарні, а також Переяславської, Обухівської, Тетіївської і Фастівської центральних районних лікарень.